Kariera

Zdjęcie główne
KARIERA


Budujemy nasz Zespół dzięki naszej pasji. U nas możesz rozwijać swoją karierę,
ale również mieć realny wpływ na niezwykły biznes, który czyni nasz świat
lepszym miejscem dla zwierząt.

Co czyni nas najlepszym miejscem pracy? 

Profesjonaliści - oferty pracy

Jeżeli czujesz, że ambitne zadania i projekty, które stanowią wyzwania są czymś, co daje Ci w pracy satysfakcję – dołącz do nas ! Poszukujemy osób, dla których to, czym się zajmują, ma znaczenie,  którym wyzwania dodają skrzydeł, a motywacją jest rozwój i doskonalenie.

Zainteresowana/y? Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy:


Nie widzisz oferty, która odpowiada Twoim kwalifikacjom, ale chciałbyś nawiązać z nami kontakt?

Prześlij swoją aplikację na adres: 
kariera.pol@royalcanin.com

Bardzo prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 28.09.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).”
Profesjonaliści - oferty pracy

Benefity - co oferujemy?

Zdrowie i dobre samopoczucie

Każdy z nas, wraz z rodziną, ma możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej. Pamiętając, że to profilaktyka jest podstawą zdrowia, będziesz miał/a możliwość korzystania z dofinansowanej przez pracodawcę karty sportowej Benefit, dedykowanego programu Royal Canin Wellbeing Project mającego na celu poprawę zdrowia i jakości życia, czy z nowocześnie wyposażonej siłowni w naszym biurze w Niepołomicach
 
Kilka razy w roku angażujemy się w grupowe aktywności sportowe – np. Kraków Business Run czy zawody BiznesCup.
 
Aby każdy z nas mógł kompleksowo dbać o zdrowie i zachować energię na cały  dzień, każdego dnia mamy dostęp do świeżych sezonowych owoców i warzyw. Ponadto, mamy możliwość korzystania z dofinansowania do obiadów.

Edukacja i rozwój

Wspieramy naszych Współpracowników w dążeniu do rozwoju. W ramach stworzonego planu rozwojowego, będziesz miał/a możliwość korzystania ze szkoleń: zarówno dostarczanych przez zewnętrzne firmy szkoleniowe jak i w ramach Mars University czy e-learningu.  Ponadto, masz możliwość skorzystania z refundowanego kursu języka angielskiego.

Biuro i udogodnienia

Spędzamy w biurze dużą część dnia, dlatego komfortowe wyposażenie i warunki pracy mają kluczowe znaczenie. Do dyspozycji mamy przestronne, ergonomicznie zaprojektowane biuro. Do naszej dyspozycji mamy też przestronną jadalnię, pokój kawowy i salę kreatywną, w której powstają najbardziej wyjątkowe projekty :-).

 
Zwierzęta stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego ci z nas, którzy pracują w części biurowej mają możliwość przyprowadzania  swoich psów do biura – dzięki temu zwierzęta nie tęsknią, a ich właściciele mają je cały czas na oku. 

Bezpieczeństwo

Chcemy, aby nasi Współpracownicy i ich rodziny czuli się bezpieczni. Dlatego pracując z nami masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie i NNW.
 

Wspólne świętowanie

Zależy nam, aby nasi Współpracownicy mogli pochwalić się swoim miejscem pracy i pokazać najbliższym, czym zajmują się na co dzień. Dlatego, od kilku lat, raz w roku organizujemy Dni Otwarte fabryki czy Piknik Royal Canin, w ramach których nasi bliscy  mają możliwość spędzić pełen atrakcji dzień na terenie firmy.

 

Benefity - co oferujemy?

Koty i psy stawiamy na pierwszym miejscu

Zdrowe żywienie


Royal Canin stanowi część grupy Mars, Inc. i jest światowym liderem w produkcji zbilansowanej karmy dla kotów i psów. Zwierzęta są naszą pasją. Odrzucamy komercyjne trendy. Szanujemy psy i koty za to, jakie tak naprawdę są, i dlatego stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu. Tworzymy precyzyjne rozwiązania żywieniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb zwierząt, sprzyjając ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu.

Pasja i wyzwania

W Royal Canin każdego dnia stajemy przed pełną wyzwań, interesującą pracą, która dostarcza nam licznych możliwości rozwoju i nieustannego doskonalenia naszych umiejętności.

Budujemy nasze zespoły dzięki naszej pasji. U nas możesz rozwijać swoją karierę, ale również mieć realny wpływ na niezwykły biznes, który czyni nasz świat lepszym miejscem dla zwierząt.

Koty i psy stawiamy na pierwszym miejscu

Pięć zasad

Ponieważ jesteśmy częścią Mars, Inc., nasze wartości firmowe obejmują Pięć Zasad obowiązujących wszystkie segmenty firmy Mars na całym świecie: JAKOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WZAJEMNOŚĆ, WYDAJNOŚĆ, WOLNOŚĆ.

Podążamy za tymi wartościami i zasadami podejmując najbardziej ambitne wyzwania, które pozwalają nam być częścią światowej organizacji. Wśród wartości, którymi się kierujemy, jest również przedkładanie zespołu ponad indywidualnością – wierzymy, że działając razem, możemy więcej. Jako zespół podejmujemy zobowiązanie do postępowania w myśl zasady „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.
Pięć zasad

Czym jest pięć zasad?