50 LAT ROYAL CANIN

Zdjęcie główne
50 lat Royal Canin


50 lat pasji – pasji, która napędzała Jean Cathary, założyciela Royal Canin, do poszukiwania nowych rozwiązań, które pozwoliłyby stworzyć lepszy świat dla jego czteronożnych pacjentów. Rozwiązanie, które znalazł, okazało się układanką konkretnych składników odżywczych.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

50 lat współpracy

50 lat współpracy z profesjonalistami zajmującymi się kotami i psami: hodowcami, lekarzami weterynarii, naukowcami, dietetykami, trenerami i pracownikami schronisk, którzy każdego dnia starają się zrozumieć potrzeby zwierząt i lepiej dbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie. 50 lat partnerstwa, które napędzało nas do innowacyjności w niezbadanych wcześniej zagadnieniach i wprowadzania, po wielu latach badań i obserwacji, przełomowych rozwiązań żywieniowych, takich jak żywienie w okresie noworodkowym preparatem mlekozastępczym Puppy Pro Tech. Inne przykłady to ICU, płynna formuła żywieniowa dla kotów i psów w stanie ciężkim karmionych przez zgłębnik, oraz Multifunction rozwiązanie w przypadku współistnienia kilku problemów zdrowotnych.

50 lat prac badawczo-rozwojowych

50 lat prac badawczo-rozwojowych, które zaowocowały ponad 350 nieustannie udoskonalanymi formułami karm. Ale to tylko początek: W najbliższych latach oferować będziemy lekarzom weterynarii w pełni zindywidualizowany program żywienia. Zindywidualizowane krokiety wyprodukowane i dostarczone zostaną właścicielowi w ciągu 48 godzin – wprowadzając ten produkt, dążymy do tego, aby zindywidualizowane zdrowe żywienie stało się punktem odniesienia w dziedzinie zdrowego odżywiania kotów i psów na całym świecie.


50 lat doskonałości brażowej

Dziś Royal Canin wytwarza produkty zapewniające zdrowe żywienie w swoich 15 fabrykach, przy zachowaniu tych samych wysokich standardów potwierdzonych certyfikatami ISO9001/22000/14001. Identyfikowalność, jakość odżywcza i bezpieczeństwo naszych produktów są absolutnymi priorytetami firmy Royal Canin. 100% surowców przywożonych do naszych zakładów poddawanych jest analizie na samym wstępie. Podczas procesu produkcyjnego systematycznie przeprowadza się 10 różnych kontroli jakości. Każdej partii przypisywany jest unikalny numer, co zapewnia identyfikowalność karmy przez cały cykl życia produktu. Każdego roku w fabrykach grupy przeprowadza się ponad 500 000 analiz.