Ustawienia plików cookie

ROYAL CANIN

PRACA Z MYŚLĄ O PSACH I KOTACH

Naszą pasją są koty i psy. Twoją też? Poznaj nas lepiej i zostań naszym Współpracownikiem. Czeka na Ciebie ciekawa, pełna wyzwań praca w Niepołomicach i Modlniczce, tuż obok Krakowa.

Jesteś z innego rejonu Polski? Mamy też oferty pracy, w których lokalizacja nie będzie miała znaczenia

Dlaczego warto dołączyć do rodziny Royal Canin?

Dołączasz do prawdziwych pasjonatów

Wszyscy kochamy koty i psy, a ich potrzeby są dla nas ważne. Nasze biuro w Niepołomicach to przestrzeń przyjazna Twojemu czworonogowi. Możesz zabierać tu swojego psa (mamy nawet specjalny wybieg!). Co miesiąc dostajesz od nas również karmę dla swojego pupila.

Stajesz się częścią Wielkiego Zespołu

Zatrudnienie w Royal Canin to nie tylko dobrze płatna praca, ale też szansa na poznanie nowych, fantastycznych ludzi z całej Grupy Mars.

Zależy nam na Twoim rozwoju

Pomożemy Ci w zdobyciu nowych umiejętności i będziemy Cię wspierać, jeśli zechcesz zmienić dział czy pracować dla nas poza granicami kraju. Pomoże Ci w tym, np. Akademia Marketingu i Sprzedaży, Program Multiskills czy Mars University.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Propagujemy kulturę otwartego feedbacku oraz dużej odpowiedzialności za projekt. Stawiamy na osoby pomysłowe i samodzielne, które nie boją się nowych rozwiązań i ich wdrażania.

Zapewniamy Ci komfortową atmosferę w pracy

Działamy zgodnie z filozofią work-life balance – u nas najważniejsi są ludzie. W Royal Canin nie ma pracowników. Wszyscy jesteśmy Współpracownikami i mówimy sobie po imieniu.

Masz realny wpływ na optymalizację pracy swojej i innych

W Royal Canin każdy Współpracownik generuje pomysły mogące usprawnić zarówno część produkcyjną, jak i marketową. Najlepsze rozwiązania wdrażamy w życie, by pracowało się jeszcze lepiej!

Dbamy o Twoje dobre samopoczucie każdego dnia

Twój komfort jest dla nas ważny. Zdajemy sobie sprawę, że przekłada się on na jakość i efekty Twojej pracy. Dlatego oferujemy Ci różne formy aktywności. Codziennie czekają na Ciebie owoce i świeżo mielona kawa, a od czasu do czasu – Mars (d)osładza nam dzień. Dofinansujemy również Twoje obiady.

Słuchamy i rozumiemy Twoje potrzeby

Rolą naszych managerów jest pomaganie i inspirowanie, a nie wyłącznie kontrola wyników. Cenimy wychodzenie z inicjatywą oraz branie odpowiedzialności za realizację własnych rozwiązań.

W Royal Canin pokazujemy, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być praca. Kraków mamy na tyle blisko, by szybko docierać z domu do pracy i z pracy do domu, a jednocześnie na tyle daleko, by codziennie cieszyć się pozamiejskim spokojem.