Rekordowa Miska: napełnij miski psów ze schroniska!

Wakacje są uznawane za najtrudniejszy okres dla schronisk i bezdomnych psów. Zdając sobie sprawę z tego problemu, Ceneo.pl drugi rok z rzędu organizuje akcję „Rekordowa Miska”. Akcja ma na celu wsparcie przepełnionych schronisk, poprzez przekazanie odpowiednio zbilansowanych posiłków z karmy wysokiej jakości. Fundatorem karmy jest Royal Canin, główny partner wydarzenia. Przy okazji zbiórki planowane jest pobicie Rekordu Guinessa. W pierwszej edycji zebrano ponad 21 ton karmy! Czy uda się pobić rekord i pomóc potrzebującym psiakom?

Wirtualna zbiórka, prawdziwe posiłki. Jak przyłączyć się do akcji „Rekordowa miska”?

Wiele osób chce pomagać bezdomnym psom, ale nie wie, jak to zrobić. Aby umożliwić takim osobom realne wsparcie schronisk, Ceneo.pl stworzyło proste narzędzie do pomagania – akcję „Rekordowa Miska”. To projekt, w którym każdy może wziąć udział, Ty też!

Dołączenie do „Rekordowej Miski” jest bardzo proste. Wystarczy, że między 11 sierpnia a 10 września pobierzesz na swój telefon komórkowy aplikację mobilną Ceneo.pl i klikniesz odpowiedni przycisk. Za każde kliknięcie Royal Canin przekaże porzuconym czworonogom 1 miskę karmy (ok. 300 g). To zupełnie darmowy i bardzo prosty sposób na wsparcie schronisk.

Biorąc udział w „Rekordowej Misce”, stajesz się częścią największej inicjatywy na rzecz bezdomnych zwierząt. Dzięki temu pomagasz zwierzętom, które same nie mogą poprosić o pomoc. A wszystko to bez wydawania ani złotówki.

Dzięki poprzedniej edycji „Rekordowej Miski” w 30 dni zebrano 21 239,6 kg karmy. Tym samym napełniono 70 tysięcy misek bezdomnych psów z 6 schronisk i pobito Rekord Guinessa. Podczas nowej edycji organizatorzy, przy wsparciu miłośników zwierząt, chcą pobić ten wynik i nakarmić jeszcze więcej czworonogów. W planach jest zebranie aż 23 ton karmy!

rekordowa miska baner

W tym roku możesz pomóc jeszcze bardziej

W tym roku „Rekordowa Miska” oferuje nowe sposoby na pomaganie! Po ściągnięciu aplikacji i pierwszym kliknięciu, przez cały czas trwania projektu możesz szukać ukrytych misek w produktach dostępnych w serwisie Ceneo.pl. Im więcej dodatkowych misek znajdziesz, tym większe wsparcie trafi do podopiecznych schronisk. Podpowiedzi dotyczące lokalizacji misek będą publikowane na Facebooku Ceneo.pl.

Royal Canin pomaga i napełnia psie miski karmą

Ceneo.pl chce pomagać mądrze. Właśnie dlatego głównym partnerem „Rekordowej Miski” został Royal Canin. Wsparcie marki pozwoli zapewnić podopiecznym schronisk wartościowe i odpowiednio zbilansowane posiłki. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wiele bezdomnych zwierząt trafia do placówek w złym stanie. Wymagają one dobrej opieki, odpowiedniej diety, a często również dożywienia. Przeczytaj, dlaczego karmy Royal Canin są najlepsze dla psów.

Karma zebrana w drugiej edycji „Rekordowej Miski” trafi do 8 schronisk z całej Polski. Wsparcie zostanie przekazane dla czworonogów ze Słupska, Olsztyna, Bydgoszczy, Gaju, Wrocławia, Sosnowca, Krakowa oraz Rzeszowa.

Finał akcji „Rekordowa Miska”

Finał „Rekordowej Miski” odbędzie się 17 września we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Impreza odbędzie się na torze wyścigów konnych na wrocławskich Partynicach. Kluczowym punktem programu będzie oczywiście ważenie karmy. Po części oficjalnej odbędzie się koncert polskiego zespołu Micromusic.

Atrakcji dla właścicieli zwierząt i ich czworonożnych przyjaciół nie zabraknie. Na miejscu będą obecni eksperci ds. żywienia z firmy Royal Canin. Każdy opiekun psa czy kota będzie mógł skorzystać z porad i darmowej konsultacji dietetycznej. Odbędą się również konkursy dla zwierząt. Karma zebrana w ciągu całej akcji jeszcze we wrześniu trafi do 8 schronisk. Zachęcamy do udziału w akcji i evencie.

Szczegółowe informacje o akcji znajdziesz na www.ceneo.pl/lp/rekordowa-miska-2017.

722

Interesujące? Chcesz
wiedzieć więcej? Zapisz się!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera

Błąd zapisu

zamknij