Co o karmie Royal Canin Urban Life sądzą sprzedawcy?

Przeprowadzone testy nowej linii pokarmu odpowiedziały na pytanie, co na jej temat mają do powiedzenia ludzie, którzy na co dzień zajmują się zwierzętami i produktami dla nich przeznaczonymi. Czy karma zasmakowała ich pupilom?

Postanowiliśmy zbadać opinię dotyczącą nowej karmy dla psów Royal Canin Urban Life, która stworzona została specjalnie dla czworonogów żyjących w miastach. W testowaniu karmy wzięło udział 110 sprzedawców, którzy mieszkają w mieście i posiadają psy. Każda z osób otrzymała opakowanie karmy Urban Life (Junior, Adult oraz Senior) wystarczające na kilkutygodniowe żywienie swojego pupila.

Jak sprzedawcy oceniają smakowitość i strawność naszego najnowszego produktu? Czy żywienie karmą Urban Life wpłynęło pozytywnie na zachowanie psa, stan jego skóry i sierści?

Karma dla psa Royal Canin Urban Life opinie

Smakowitość karmy dla psów

Niemal 80% psów chętnie spróbowało produktu po raz pierwszy i w kolejnych dniach jadło go z ochotą. Zwierzęta wykazywały także duże zainteresowanie, gdy właściciel sięgał po karmę z linii Urban Life. Sprzedawcy bardzo często podkreślali, że nowa karma ma przyjemny zapach, a innowacyjny kształt krokietów okazał się zadowalający dla ich pupili. Aż 73% testujących stwierdziło, że smakowitość karmy z linii Urban Life zasługuje na ocenę 4 i 5.

Strawność pożywienia

W tym przypadku karma została oceniona równie wysoko. Aż 72% ankietowanych, w kryterium strawności, przyznało jej ocenę 4 i 5. Sprzedający pozytywnie oceniali również jakość i ilość psich odchodów w czasie żywienia karmą. Podkreślali, że: „Karma została dobrze przyswojona przez psa. Nie było żadnych problemów żołądkowych po zmianie karmy”.

Wpływ karmy na zachowanie psa

Niezwykle ważnym kryterium oceny było zachowanie psa w czasie żywienia karmą Royal Canin Urban Life. Czy dieta wpłynęła na samopoczucie psa? 30% osób dostrzegło znaczące pozytywne zmiany w zachowaniu pupila już po 3 tygodniach jej testowania. Najczęściej zmiany dotyczyły wzrostu witalności pupila.

Drugą istotną zmianą w zachowaniu było uspokojenie się psa, czyli złagodzenie stresu wynikającego z przebywania w „miejskiej dżungli”. Testujący zauważyli, że ich zwierzę wykazuje mniejszy strach podczas spaceru w miejscach charakteryzujących się nadmiernym natężeniem dźwięku.

Oto przykładowa wypowiedź potwierdzająca tę tezę: „Tajga jest z natury żywiołowym psem i na spacerach bywa niespokojna. W dodatku bardzo źle reagowała na głośne dźwięki. Z czasem zauważyliśmy, że trochę spokojniej przechodzi obok przejeżdżającego pociągu, który do tej pory był naszą »udręką«. Mamy nadzieję, że stopniowo efekty podawania karmy będą jeszcze bardziej widoczne”.

Oddziaływanie karmy na stan skóry i sierści

Pozytywny wpływ żywienia karmą Royal Canin Urban Life na wygląd skóry i sierści psa był bardzo często dostrzegany przez testujących. Aż 74% ankietowanych stwierdziło, że stan skóry i sierści ich pupili po podawaniu nowej karmy jest bardzo dobry (ocena 5) lub dobry (ocena 4). Ankietujący podzielili się następującymi obserwacjami: „Zauważyłam bardzo widoczną poprawę sierści – z matowej zrobiła się bardziej błyszcząca i milsza w dotyku”.

Karma dla psów Royal Canin Urban Life – doskonałe rozwiązanie dla zwierząt żyjących w mieście

Karma Royal Canin Urban Life opinie

Ogólna ocena karmy niezwykle nas ucieszyła, ponieważ okazało się, że aż 75% ankietowanych przyznało linii Urban Life ocenę 4 i 5. 28% stwierdziło natomiast, że karma zasługuje na określenie „doskonała”. Słowami jednego ze sprzedawców możemy podsumować, że linia Urban Life to „kolejny dobry pokarm firmy Royal Canin”.

Co o karmie dla psów Royal Canin Urban Life sądzą sprzedawcy

Więcej na temat karmy dla psów z linii Royal Canin Urban Life znajdziesz na naszej stronie „Psy w mieście”.

430

Interesujące? Chcesz
wiedzieć więcej? Zapisz się!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera

Błąd zapisu

zamknij