S jak Szarpak – piękna historia zabawki dla psa

Który z naszych psów nie lubi zabawy w szarpanie? Przyjazne przepychanki stanowią nie tylko dobre ćwiczenie, ale zacieśniają też więź między Tobą i Twoim psem. Są również nagrodą, równie ważną, jak np. smakołyk. Szarpaki to ogólnodostępne zabawki, bardzo popularne wśród opiekunów psów, ale szarpak Royal Canin kryje za sobą jeszcze inną historię. Sprawdź jaką!

Jak powstaje szarpak Royal Canin?

Współpracujemy ze szczecińską fundacją PO TO JESTEM. Nasze szarpaki są wyplatane ręcznie przez podopiecznych tej fundacji, w ramach programu aktywizacji osób starszych i potrzebujących. Następnie stanowią element wyprawki dla szczeniąt w Klubie Hodowców Royal Canin.

Wyplatanie szarpaków to dla podopiecznych fundacji nie tylko źródło dochodu, ale też satysfakcji.

Zobacz, jak powstają nasze szarpaki wyplatane z sercem!

Po co nam szarpak dla psa?

Dla swojego psa jesteś całym światem. Wspólna zabawa umacnia Waszą więź i daje radość zarówno czworonogowi, jak i Tobie. Dlaczego szarpak to najlepsza propozycja zabawy z psem? Pomaga w treningu, skupia uwagę pupila i podbudza naturalne instynkty, umożliwiając zabawę w polowanie.

Przeciąganie szarpakiem odgrywa też ważną rolę w szkoleniu. Stanowi nagrodę np. dla psów pracujących w służbach mundurowych czy w dogoterapii (czytaj więcej: P jak Pies pracujący). Dla psów aktywnych i biorących udział w zawodach, takich jak agility czy obedience, zabawa szarpakiem to taka sama przyjemność jak smakołyk.

Karma dla psa Royal Canin Sporting Life Agility 4100 Small Karma dla psa Royal Canin Sporting Life Agility 4100 LargeSporting Life Trail 4300

Interesujące? Chcesz
wiedzieć więcej? Zapisz się!

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera

Błąd zapisu

zamknij