Wizyta uczniow z gimnazjum

arrow wróć

Wizyta uczniow z gimnazjum

2012-11-20

Royal Canin - OTWARTA FIRMA. Wizyta uczniów z gimnazjum


W dniach 12-18 listopada 2012 roku, po raz piąty w Polsce, zorganizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w ponad 100 krajach. Celem tego projektu jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości organizuje dla uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców projekt pod nazwą „Otwarta firma”. Dla przedsiębiorstwa jest to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Szkoły otrzymują zaś możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy. Projekt składa się z czterech modułów, dostosowanych do poszczególnych etapów edukacji: Szkoła podstawowa, klasy I-III - „Poznajemy zawody w miejscu pracy”, Szkoła podstawowa, klasy IV-VI - „Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy”, Gimnazjum - „Zawody w mojej okolicy”, Szkoła ponadgimnazjalna - „Biznes przy tablicy”.

W Niepołomicach w projekcie uczestniczą między innymi: Royal Canin Polska , MEILLER Polska, Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe „JUKA" i Silgan White Cap Polska.

W dniu 16 listopada w ramach projektu „Otwarta Firma”, w godzinach przedpołudniowych przyjadą do nas z wizytą uczniowie trzeciej klasy gimnazjum im. Kr. W. Jagiełły z Niepołomic. Cała klasa będzie miała możliwość poznania specyfiki wielu zawodów, które u nas są wykonywane i dzięki temu łatwiejszego zaplanowania swojej dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Młodzież pod opieką nauczycieli zwiedzi również naszą fabrykę.
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13