Umow sie na spacer

arrow wróć

Umow sie na spacer

2014-02-19

Aplikacja Royal Canin  


Spacer z psem to doskonały sposób na to, by zachować dobrą formę i zadbać zarówno o zdrowie swoje jak i czworonożnego przyjaciela. Aby zachęcić do korzystania z tej formy aktywności, stworzona została  aplikacja mobilna „Rusz z kanapy 4 łapy”, dedykowana wszystkim właścicielom psów.
Aplikację wyposażono w wiele przydatnych funkcji. Pozwala zaplanować trasę spaceru, wybierając ją spośród miejsc najczęściej  uczęszczanych w okolicy.
Dzięki niej można także mierzyć i zapisywać przebyty dystans. Wszystkie trasy są zapisywane, natomiast te, oznaczone jako "prywatne", nie są widoczne dla innych użytkowników aplikacji.
Jeśli chcemy pospacerować ze znajomymi możemy w łatwy sposób wyszukać użytkowników, spacerujących w pobliżu.  Wyszukiwane są tylko i wyłącznie osoby, które aktualnie są w trasie, i nie wybrały opcji trasa prywatna. Można w łatwy sposób komunikować się ze znajomymi dzięki funkcji  wysyłania wiadomości. Wiadomość można wysłać do użytkownika znalezionego na mapie, w rankingu użytkowników albo w archiwum swoich poprzednich rozmów. Wiadomości przesyłane są na żywo, i prezentowane w formie czatu.
Motywacją do regularnej aktywności są rankingi użytkowników. Rankingi prezentują wszystkich użytkowników aplikacji, posortowanych wg. różnych kryteriów dotyczących ich tras np. prędkości maksymalnej czy sumy długości wszystkich tras.
Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App store.
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13