Straznicy psiej wagi ruszaja

arrow wróć

Straznicy psiej wagi ruszaja

2013-05-06

Strażnicy psiej wagi

Strażnicy Psiej Wagi ruszają !


Royal Canin już po raz szósty organizuje kampanię edukacyjną Stop otyłości, w ramach której uświadamiamy właścicielom psów i kotów jak ważny jest ruch i zdrowe żywienie w profilaktyce nadwagi. Także i w tym roku - jak w latach ubiegłych - do parków w sześciu miastach wyruszą Strażnicy Psiej Wagi.

Spotkać ich można będzie w najbliższą sobotę 11 maja, w godzinach popołudniowych w Krakowie na Błoniach, w Katowicach – Park Leśny Muchowiec, Warszawie – Pola Mokotowskie, Wrocławiu – Park Południowy, Poznaniu – Malta oraz Gdańsku – Park Reagana.

Dwuosobowe patrole Strażników Psiej Wagi, w specjalnych koszulkach i czapkach z nadrukiem Akcji, będą uświadamiać spacerowiczów o tym, jakie zagrożenia dla zdrowia naszych zwierząt niosą ze sobą nieprawidłowa dieta i brak ruchu. Odsyłać będą także do lecznic, gdzie lekarze weterynarii udzielą szczegółowych porad, jak zapobiegać nadliczbowym kilogramom i jak z nimi walczyć. W lecznicach czekają na właścicieli specjalne pakiety.

O tym, z jakim ciężarem zmagają się nasze otyłe zwierzęta, będzie można się przekonać także na własnej skórze. Intrygujące? Jeśli tak, to koniecznie zabierz psa na spacer 11 maja
i wypatruj w parku Strażników.

Strażnicy poinformują wszystkich spacerujących także o innych wydarzeniach i niespodziankach przewidzianych w ramach kampanii „Stop otyłości”. Między innymi zaproszą na Wielki Finał akcji 19 maja, o godz. 13.19 w czterech polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Więcej informacji o Wielkim Finale – wkrótce.

O wszystkich atrakcjach przewidzianych w ramach Akcji Stop Otyłości można przeczytać na stronie projektu: www.otylosczwierzat.pl
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13