Royal canin angazuje sie w poprawe dobrostanu niedzwiedzi na ukrainie

arrow wróć

Royal canin angazuje sie w poprawe dobrostanu niedzwiedzi na ukrainie

2013-07-31

ROYAL CANIN ANGAŻUJE SIĘ W POPRAWĘ DOBROSTANU NIEDŹWIEDZI NA UKRAINIE

31 lipca 2013 r.

Firma Royal Canin udzieli swojego wsparcia w budowie ośrodka, w którym znajdzie schronienie  15 niedźwiedzi wykorzystywanych w pokazach z udziałem psów na Ukrainie.


Projekt jest efektem współpracy pomiędzy organizacją FOUR PAWS (VIER PFOTEN) a ukraińskimi władzami i ma się przyczynić do zaprzestania podobnych praktyk w tym kraju
.

W dniu 30 lipca 2013r. doszło do spotkania przedstawicieli firmy Royal Canin i organizacji FOUR PAWS, którego celem było omówienie projektu stworzenia na Ukrainie specjalnego ośrodka dla 15 niedźwiedzi. Organizacja FOUR PAWS zyskała wsparcie dla swojej inicjatywy od przedstawicieli ukraińskich władz. Firma Royal Canin zobowiązała się do wzięcia udziału w projekcie, który ma pomóc 15 niedźwiedziom. Współpracujemy obecnie z organizacją FOUR PAWS nad finalizacją planu wdrożenia projektu.

Firma Royal Canin zamierza sfinansować ten projekt i zachęcić do udziału w nim, na zasadzie wolontariatu, dodatkowe podmioty (partnerów biznesowych, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe etc.). Celem tych działań ma być upewnienie się, co do powodzenia przedsięwzięcia w perspektywie długoterminowej.

Dla Royal Canin jest to możliwość rozszerzenia zakresu działalności o promocję inicjatyw poprawiających dobrostan zwierząt na Ukrainie.
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13