Otwarta Firma

arrow wróć

Otwarta Firma

2015-11-23

Celem projektu ŚTP jest promocja przedsiębiorczości i stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera inicjatywy młodych ludzi. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana. 

Program był obchodzony jednocześnie w 143 krajach świata. W Polsce tegoroczna, ósma edycja, odbyła się w dniach 16–22 listopada 2015 roku. W tym też tygodniu, firma Royal Canin gościła uczniów z Gimnazjum im. Kr. W. Jagiełły w Niepołomicach, którzy w przyszłym roku staną przed wyborem swojej dalszej edukacji. Chcąc jak najlepiej przedstawić przyszłym absolwentom możliwości rozwoju ścieżki kariery oraz zakres funk-cjonowania naszej firmy, spotkanie podzieliliśmy na dwa etapy: warsztaty praktyczne oraz zwiedzanie farbki. Dzięki temu uczestnicy spotkania mieli możliwość skonfrontowania swoich wyobrażeń o pracy w dużej firmie oraz nabyli cenne doświadczenia.

Kolejny raz przekonaliśmy się, że inicjatywy pokroju „Otwartej Firmy” są potrzebne i dają młodzieży niepowtarzalną okazję przygotowania się do wejścia na rynek pracy. To właśnie dla tych wniosków i myśli o edukacji młodych, z pewnością i w przyszłym roku firma Royal Canin weźmie udział w programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W tym roku swoje gościnne podwoje dla uczniów Gimnazjum w Niepołomicach, otworzyły następujące firmy:
- Royal Canin Polska sp. z o.o.
- Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o.
- Silgan White Cap Sp. z o.o.
- Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.
- Meiller Polska Sp.z o.o.
 
Otwarta Firma Royal Canin
Otwarta Firma Royal Canin
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13