Festiwal yorkow 2014

arrow wróć

Festiwal yorkow 2014

2014-03-12

Festiwal Yorków po raz kolejny rusza w Polskę!

Doskonała zabawa i potężna dawka edukacji czekać będą na właścicieli i miłośników psów rasy yorkshire terrier w kwietniu i maju podczas nadchodzącego Festiwalu Yorków. W trakcie wydarzeń w centrach handlowych we Wrocławiu, Gdyni, Katowicach oraz Poznaniu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów ds. zdrowego żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego oraz groomera. Wśród licznych atrakcji przewidziano także m.in. profesjonalne pokazy sprawności yorków na torze agility oraz konkursy z nagrodami.


Wszyscy uczestnicy Festiwalu Yorków mogą liczyć na niezapomniane wrażenia.  W programie przewidziano finał konkursu „Ja i mój York”, podczas którego zaprezentuje się 20 wyjątkowych duetów wyłonionych w kwalifikacjach online (zarejestrować można się od 12 marca pod adresem http://royalcanin.pl/aktualnosc/festiwal-yorkow-2014). Ponadto będzie możliwość sprawdzenia się w licznych konkursach, w których szczególnie doceniona zostanie wiedza właścicieli z zakresu zdrowia, żywienia i codziennej pielęgnacji zwierzęcia. Wiele pozytywnych emocji uczestnikom, którzy przyjdą na Festiwal ze swoimi yorkami, dostarczy zapewne agility. Będą oni mogli pod okiem wykwalifikowanych trenerów przeprowadzić swojego psa przez ten specjalnie zaprojektowany tor przeszkód.  Obecność podczas wydarzenia będzie także doskonałą okazją do sprawienia sobie wyjątkowej pamiątki i wykonania profesjonalnego zdjęcia ze swoim yorkiem na gwiazdorskim tle festiwalowym!

Plan „Festiwalu Yorków”:

6 kwietnia 2014, godz. 14-18, Wrocław, Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich 2-4;

13 kwietnia 2014, godz. 14-18, Gdynia, CH Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2;

11 maja 2014, godz. 14-18, Katowice, Silesia City Center, ul. Chorzowska 107;

18 maja 2014, godz. 14-18, Poznań, King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156.

Poprzednia  edycja Festiwalu Yorków cieszyła się ogromną popularnością. Na Finał Festiwalu, który odbył się w katowickim Silesia City Center, przybyły prawdziwe tłumy. Tym razem postanowiliśmy rozszerzyć wydarzenia festiwalowe także na inne miasta, aby jeszcze więcej osób zainteresowanych mogło wziąć w nich udział.

Po szczegóły zapraszamy na: www.facebook.com/royalcaninpolska

Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13