Dni Niepołomic 2015

arrow wróć

Dni Niepołomic 2015

2015-06-05

W dniach 22-24 maja już po raz 24-ty w naszej gminie, zorganizowane zostały  DNI NIEPOŁOMIC – czyli wielki festiwal miasta, na który co roku przyjeżdża ponad 3 tysiące osób.
 

W tym roku Firma Royal Canin brała w nich aktywny udział. W niedzielę przy Parku Miejskim odbył się Piknik pod nazwą „Razem i odpowiedzialnie – Royal Canin i mieszkańcy Niepołomic”. Podczas tego wydarzenia każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Program Pikniku adresowany był zarówno do dzieci jak i dorosłych, do opiekunów psów i kotów oraz, mamy nadzieję, do przyszłych właścicieli tych czworonogów.
 
Dzieciom najbardziej podobała się, przygotowana specjalnie na tę okazję, edukacyjna gra planszowa. Całe rodziny rzucały mega kostką do gry, odpowiadały na pytania dotyczące psów i kotów, wyjaśniały do czego służą różne psie i kocie akcesoria oraz pokazywały jak powinno się sprzątać po psie! 
 
Wszyscy uczestnicy naszego pikniku mogli zasięgnąć również porady lekarza weterynarii  - Pani Doktor Danuty Florkowskiej oraz behawiorysty – Pani Magdaleny Malec.
Dorośli biorący udział w naszym  konkursie wiedzy, często korzystali z pomocy  obu Pań  również jako ekspertów w swojej dziedzinie. 
 

Dodatkowo, każdy zainteresowany naszymi produktami, w zamian za  wypełnienie formularza kontaktowego, otrzymywał odpowiednio dobraną próbkę naszej karmy. Jak się okazało, na nasze wydarzenie przybyło też wielu naszych fanów, którzy doskonale znają i chwalą sobie nasze produkty. Pozdrawiamy raz jeszcze!
 
Na Pikniku Royal Canin nie mogło zabraknąć również psów z zaprzyjaźnionego Klubu Hopster. Były liczne pokazy agility  i zabawy frisbee. Co nas bardzo ucieszyło, w przerwach między pokazami opiekunowie wraz  ze swoimi psami,  chętnie korzystali z naszego toru i aktywnie spędzali czas pod okiem naszych ekspertów.
 

Piknik to nie wszystko! Podczas tegorocznych Dni Niepołomic ,na scenie głównej w Parku Miejskim, przeprowadziliśmy  serię występów edukacyjnych. Rozmawialiśmy  o budowaniu relacji między dzieckiem a psem, o odpowiedzialnym opiekowaniu się kotem i psem oraz o prawach i obowiązkach właściciela psa w mieści.  
 
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia, a wszystkim uczestnikom za miłe spotkanie.

Jeśli chcecie „przeżyć to jeszcze raz”, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu: 
Razem i odpowiedzialnie - Royal Canin i mieszkańcy Niepołomic >>
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13