Akcja podaj lape

arrow wróć

Akcja podaj lape

2013-11-08


Firma Royal Canin stawia zwierzę na pierwszym miejscu. Swój cel realizujemy nie tylko w zakresie zdrowego żywienia, ale także staramy się wpływać na świadomość  przyszłych i obecnych właścicieli. W kwietniu i w maju, przy współpracy z Akademią Biały Pies z Krakowa, przeprowadziliśmy akcję edukacyjną pod nazwą  „Podaj Łapę”, skierowaną do dzieci szkół podstawowych w gminie Niepołomice.

Do programu  zgłosiło się  dziewięć szkół,  w których przeprowadziliśmy spotkania z dziećmi mające na celu edukowanie najmłodszych . Podczas zajęć dzieci uczyły  się jak zostać odpowiedzialnym, znającym potrzeby zwierzęcia, właścicielem psa. Dodatkową atrakcję warsztatów stanowiła Luna – owczarek szwajcarski na co dzień pracujący w Akademii Biały Pies, dzięki któremu dzieci mogły sprawdzić w praktyce wiedzę jaką nabyły, czyli  np. wydawanie komend, nagradzanie  psa za wykonanie zadania.

Wszyscy uczestnicy warsztatu mieli okazję do uczestnictwa w konkursach z nagrodami, a także zostali uhonorowani specjalnymi przypinkami – będącymi symbolem ukończenia szkolenia.           
Kontakt dla mediów
Agata Niemiec-Miżejewska
Agencja PR Image Line Communication

503 00 25 13